Посольство Великої Британії відреагувало листом до НАБУ у справі Насірова

8 червня 2017, 16:42
Посольство Великої Британії підтвердило, що направляло лист до НАБУ щодо британського громадянства відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова

Посольство Великої Британії у Києві підтвердило направлення листа Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) від 06 березня 2017 року. Таку заяву зробила на своїй сторінці у Twitter надзвичайний і повноважний посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф.

Відео дня

Також, як вказано у повідомленні, до НАБУ була надіслана інформація щодо Насірова, надана паспортною службою Великобританії українській стороні.

Такою стала реакція посольства на заяву підозрюваного у корупції Насірова про те, що документи, представляє у суді на підтвердження наявності у нього британського паспорта, є сфальсифікованими.

"Я маю сумніви, що була офіційна відповідь британської сторони. Я думаю, що це повний фальсифікат", - сказав він.

Сьогодні стало відомо, що Солом'янський районний суд Києва відхилив клопотання детективів НАБУ і прокурорів САП про стягнення застави, внесеної за Насірова в розмірі 100 млн грн до бюджету у зв'язку з тим, що він не здав британський паспорт.

Раніше прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) Роман Симків заявив на судовому засіданні, що, за даними посольства Великої Британії, Насіров отримав паспорт громадянина Великої Британії з серійним номером 508434080 у січні 2013 року.

Нагадаємо, 3 березня поточного року Насірова затримали за підозрою у зловживанні владою та службовим становищем.

27 квітня Солом'янський районний суд Києва продовжив на два місяці запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою застави.

Насіров протягом роботи в ДФС фігурував не в одному скандалі. Громадські організації на чолі з Transparency Iternational Україна заявляють також, що він може бути причетним до корупції за часів головування у комітеті Верховної Ради з питань оподаткування.

Показати ще новини
Радіо NV
X