Посольство Великобританії прокоментувало звільнення наглядової ради Нафтогазу

20 вересня 2017, 14:08
Посольство Великобританії заявило про стурбованість звільненням двох членів наглядової ради Нафтогаз України, включаючи голову

Про це повідомляє посольство у Facebook.

"Ми вважаємо цих людей досвідченими незалежними професіоналами і тими, хто налаштований на реформування Нафтогазу. Наглядова рада була ефективною, зокрема, у створенні ключових комітетів, прийнятті рішень щодо кадрових призначень, створенні чіткої системи внутрішнього контролю і розробці інтегральної стратегії Нафтогазу, яка закладає основу для майбутнього успіху компанії і її підрозділів. Якщо Нафтогаз матиме належну підтримку, компанія може стати справжньою історією успіху України ", - йдеться в заяві.

Відео дня

Посольство зазначає, що в Україні створюються перешкоди для реалізації потенціалу і перетворення Нафтогазу в прибутковий стратегічний державний актив.

"У перспективі важливо, щоб процес призначення майбутніх членів наглядової ради був незалежним і прозорим, щоб уряд України активно підтримував процес реформ, а Нафтогазу дозволили рухатися вперед. Це відповідало б зобов'язанням, взятим на себе українським урядом під час Лондонської конференції з питань реформ в Україні в липні цього року ", - повідомляється в заяві.

Нагадаємо, що напередодні, незалежні члени наглядової ради Нафтогазу повідомили, що мають намір подати у відставку через політичні втручання.

Пізніше глава правління Нафтогазу Андрій Коболєв підтвердив остаточне рішення про відставку членів наглядової ради компанії.

Показати ще новини
Радіо NV
X