Посадовці підприємства Укроборонпрому вивели понад 90 млн через фіктивні фірми - поліція

21 лютого 2017, 08:08
Національна поліція підозрює посадових осіб держпідприємства Спецтехноекспорт зі структури концерну Укроборонпром у використання схеми експорту обладнання через фіктивні фірми та підприємців, яким було заплачено близько 91 млн грн

Про це стало відомо з постанови Київського районного суду Харкова, передають Нашi грошi.

Так, слідство встановило, що з 2014 року на рахунки двох фізичних осіб-підприємців надходили значні кошти від ТОВ Хартех і ТОВ Технокомплектація нібито за продаж ними радиокомпонентов та авіаційного обладнання.

Відео дня

Потім цей товар фірми за договорами комісії з Спецтехноекспортом і контрактами держпідприємства з представниками іноземних держав поставили за кордон.

Одному підприємцю за поставки товару заплатили 32 млн грн, а другому - 57 млн грн.

За даними поліції, Технокомплектація, Хартех і згадані два суб'єкт підприємницької діяльності не були виробниками радіокомпонентів або авіаційного обладнання.

При цьому колишня дружина фізособи-підприємця, на рахунок якого надійшло 32 млн грн, повідомила поліції, що він ніколи підприємницькою діяльністю не займався, офіційно не працював і зловживав алкоголем.

Друга особа заявила, що в 2014 році і в 2016 році за винагороду від малознайомих людей підписав документи у нотаріуса і в банку. Він запевнив, що не знав, що є підприємцем і директором контрагента Спецтехноекспорту - фірми Технокомплектація.

Показати ще новини
Радіо NV
X