Порошенко затвердив зміни до держбюджету

1 серпня 2017, 13:22
Президент України Петро Порошенко підписав закон Про внесення змін до закону України Про Державний бюджет України на 2017 рік

Про це повідомила прес-служба голави держави.

Відзначається, що значна частина коштів від перевиконання бюджету буде направлена на підтримку соціально вразливих верств населення та ряд пріоритетних програм.

Відео дня

"Ключові напрями використання цих грошей є надзвичайно важливими. Першими, хто повинен отримати кошти від перевиконання бюджету, - це найбідніші верстви населення. Мається на увазі люди, які отримують субсидії. Ми повинні забезпечити, щоб у повному обсязі їх витрати були профінансовані", - заявив Порошенко.

Також президент зазначив, що у нього є пропозиції щодо заохочення одержувачів субсидій, які економлять енергоресурси заради впровадження енергозберігаючих технологій в своєму будинку.

За словами Порошенка, успішною є експериментальна програма, в рамках якої перевиконання надходжень від митних зборів направляється на будівництво доріг в областях.Нагадаємо, Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України має намір ініціювати внесення нових змін до державного бюджету на 2017 рік у вересні.

Показати ще новини
Радіо NV
X