Порошенко заявив про тривале зростання української економіки

21 вересня 2017, 11:38
Економіка України зростає вже шість кварталів поспіль, керівники підприємств, згідно з опитуваннями Національного банку України, фіксують зростання оптимістичних очікувань щодо розвитку макроекономічної ситуації

Про це повідомив президент України Петро Порошенко, передає Інтерфакс-Україна.

"ВВП зростає вже шість кварталів поспіль після 14 кварталів падіння. Упевненості в тому, що економісти не помиляються в позитивних прогнозах, додають і сигнали, які ми отримуємо від бізнес-середовища. Опитування керівників підприємств, який щоквартально проводить Національний банк, фіксують зростання оптимістичних очікувань - як з розвитку макроекономічної ситуації, так і по фінансовому становищу самих підприємств ", - сказав Порошенко.

Відео дня

За словами президента, жорсткі антикризові кроки, макрофінансова стабілізація, зниження податкового навантаження, дерегуляція, антикорупційні заходи, відкриття нових зовнішніх ринків, в тому числі завдяки Угоді про асоціацію України з ЄС, поглиблену і всеохоплюючу зону вільної торгівлі з Євросоюзом - "все це розчистив шлях до відновлення економіки України".

Президент нагадав, що, згідно з дослідженням Європейської бізнес асоціації, індекс інвестиційної привабливості України покинув негативну площину і став найвищим за шість років, включаючи довоєнні.

"Опитані цієї ж асоціацією підприємства планують в наступному році розширення виробництва, збільшення зарплат, створення нових робочих місць", - сказав Порошенко.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія оптимістично оцінила відновлення української економіки.

НБУ також дав свою оцінку зростання економіки України.

А в уряді спрогнозували зростання валового внутрішнього продукту в 2017 році на рівні 2%.

Показати ще новини
Радіо NV
X