Порошенко призначив двох тимчасових членів Нацкомісії з енергетики

26 грудня 2017, 11:18
Президент Петро Порошенко призначив двох членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)

Відповідні укази №№ 428 і 429 розміщені на сайті глави держави.

Зокрема, президент призначив новими членами НКРЕКП Вадима Таратуна та Вікторію Морозову.

Обидва нових члена призначені "до дня призначення члена НКРЕКП, обраного за результатами відкритого конкурсного відбору".

Відео дня

Цю посаду Морозова і Таратун зможуть обіймати не більш ніж три місяці, йдеться в указах.

Як відомо, Рада віддала НКРЕКП під контроль Порошенка. Парламент ухвалив закон, що дозволяє президенту одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП. Таке право надається главі держави тимчасово, до конкурсного відбору нових членів регулятора.

Раніше повідомлялося, що в листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратися через відсутність кворуму. Причиною було перебування Бориса Циганенка на лікарняному. У зв'язку з цим у комісії немає кворуму для ухвалення рішень.

28 листопада Порошенко звільнив члена НКРЕКП Бориса Циганенка.

Зазначимо, що ще в травні президент України Петро Порошенко затвердив план ротації голови та членів НКРЕКП. У листопаді глава НКРЕКП Дмитро Вовк змушений був звернувся до прем'єра Володимира Гройсмана з проханням зупинити ротацію членів НКРЕКП, щоб люди не йшли, поки не призначать нових.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X