Порошенко підписав закон "маски-шоу стоп-2"

31 жовтня 2018, 16:28

Президент України Петро Порошенко підписав закон “маски-шоу стоп-2”.

Відповідний закон він підписав під час зустрічі з бізнесом, передає кореспондент НВ Бізнес.

“Закон під умовною назвою Маски-шоу стоп 2 полегшує механізм притягнення до відповідальності слідчого чи прокурора, які прийняли незаконне рішення під час розслідування кримінальної справи, яке згодом скасоване судом”, - написав Порошенко у Twitter.

Відео дня

Президент також закликав Верховну Раду прискорити розгляд законопроекту про бізнес-омбудсмена в другому читанні.

Нагадаємо, що у вересні Рада прийняла законопроект 8490 про вдосконалення дотримання прав учасників кримінального провадження від неправомірних дій з боку слідства.

Згідно з пояснювальною запискою до документа, він був розроблений у зв'язку з численними зверненнями суб'єктів господарювання про можливі факти порушення їх прав і законних інтересів правоохоронними органами під час досудового розслідування.

За словами міністра юстиції Павла Петренка, закон дає можливість оскаржити неправомірну бездіяльність слідчого органу, якщо справа розглядається більше одного року або 18 місяців, а також дає можливість підприємцю або громадянину вимагати відшкодування збитків персонально зі слідчого і прокурора, які допустили порушення, проводячи незаконні обшуки або порушення під час слідчих дій.

Показати ще новини
Радіо NV
X