Порошенко підписав указ про введення персональних спеціальних санкцій проти Росії

17 жовтня 2016, 18:49
Президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО про введення персональних спеціальних санкцій проти Росії

Зокрема, відповідний указ №467/2016 від 2016 року оприлюднений на сайті президента України.

Згідно з документом, рішення РНБО від 16 вересня "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" передбачає продовження дії персональних спеціальних економічних та інших санкцій, ухвалених рішенням Радбезу від 2 вересня 2015 року (зі змінами від 17 вересня 2015 року та від 20 травня 2016 року).

Відео дня

Як повідомила прес-служба РНБО, в минулорічний список санкцій додатково включені 335 фізичних та 167 юридичних осіб, ідентифікаційні дані яких підлягали додатковій перевірці.

"16 вересня 2016 року відбулося засідання РНБО України, на якому були продовжені санкції по відношенню до всіх фізичних (за винятком осіб, які померли) і юридичних осіб, введені з 16 вересня 2015 року. На цьому засіданні було також прийнято рішення про розширення переліку осіб, щодо яких повинні бути введені персональні обмежувальні заходи (санкції) ".

Додатково президент доручив підготувати окреме рішення щодо обмежувальних заходів по відношенню до осіб, які були причетні до проведення так званих "виборів до Державної Думи РФ" на території анексованого півострову Крим.

"Це стосується як "депутатів", так і членів "виборчих комісій". Рішення щодо цього переліку осіб буде оприлюднене найближчим часом" - йдеться в повідомленні Радбезу.

Таким чином, офіційний Київ продовжує застосовувати обмежувальні заходи проти російських компаній і фізосіб, причетних до порушення територіальної цілісності і суверенітету України.

Показати ще новини
Радіо NV
X