Порошенко дозволив собі керувати Нацкомісією з тарифів

13 грудня 2017, 08:42
Президент України Петро Порошенко підписав закон, який дає президенту повноваження тимчасово призначати членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП)

Інформація оприлюднена на сайті парламенту.

Документ повернутий з підписом президента 12 грудня.

У законопроекті наголошується, що президент зможе формувати склад НКРЕКП на термін не більше трьох місяців до конкурсного відбору нових членів регулятора.

Відео дня

Нагадаємо, у листопаді 2017 року роботу Нацкомісії була заблокована. НКРЕКП не змогла зібратися через відсутність кворуму. Причиною був вихід Бориса Циганенка на лікарняний. У зв'язку з цим, у комісії немає кворуму для прийняття рішень.

28 листопада Порошенко звільнив члена НКРЕКП Бориса Циганенка.

На початку грудня Верховна Рада прийняла закон, що дозволяє президенту Петру Порошенко одноосібно призначати на вакантні посади членів НКРЕКП.

Зазначимо, що ще у травні президент України Петро Порошенко затвердив план ротації голови і членів НКРЕКУ. У листопаді глава НКРЕКУ Дмитро Вовк змушений був звернувся до прем'єра Володимира Гройсмана з проханням зупинити ротацію членів НКРЕКУ, щоб люди не йшли, поки не призначать нових.

Показати ще новини
Радіо НВ
X