Порошенко доручив підвищити пенсії, скасувати обмеження і податки

16 червня 2017, 18:45
Президент України Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ доручив Кабінету міністрів України восени 2017 року збільшити розмір пенсій, скасувати їх оподаткування і зняти всі обмеження для працюючих пенсіонерів

Про це повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко на своїй Facebook-сторінці.

"Президент на Нацраді реформ доручив уряду вже восени підвищити пенсії, скасувати оподаткування пенсій і всі обмеження для працюючих пенсіонерів", - пише Цеголко.

Відео дня

"Підвищення мінімальної пенсії також відбудеться в цьому році, і я думаю, що можна розглянути можливість перенести це з грудня на листопад або навіть на жовтень. Прошу уважно вивчити цю можливість", - сказав Порошенко.

Також, за його словами, на сьогоднішній день влада зацікавлена в тому, щоб пенсіонери продовжували працювати, а не "вичавлювати їх з робочих місць".

"Думаю, що невиправдано на сьогоднішній день і обмеження пенсій працюючим пенсіонерам, і оподаткування пенсій", - сказав президент.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що розмір мінімальної пенсії в Україні має становити 4 тис. грн, що є прийнятним в даний час.

Нагадаємо, що Кабінет Міністрів України схвалив законопроект про пенсійну реформу.

Показати ще новини
Радіо NV
X