Популярний файлообмінник Ex.ua продає свій домен

1 грудня 2016, 12:42
Файлообмінник Ex.uа, який був закритий, продає власний домен за $ 1 млн

Про це повідомляє AIN.

Зауважимо. що з 1-грудня публічний доступ до сайту обмежать. На ранок 1 грудня пошук фільмів в Google через site: ex.ua поки що працює.

Адміністрація ресурсу уточнила, що не збирається запускатися під новим доменом. У той же час на головній сайту зараз розміщено оголошення про те, що популярна можливість анонімного обміну файлами продовжить працювати.

Відео дня

"Над новим рішенням ведеться робота. Це буде окрема платформа з безліччю додаткових функцій і поліпшеними можливостями продуктивності", - йдеться в повідомленні адміністрації.

Раніше повідомлялося, що популярний український файлообмінник Ex.ua ухвалив рішення про припинення своєї роботи.

15 листопада українська кіберполіція вилучила сервери ресурсу Fs.to і повідомила про його закриття. Обшуки проводилися в рамках кримінального провадження щодо ч. 3 ст. 176 (порушення авторських і суміжних прав) КК України.

Згідно з повідомленням представників ресурсу, правоохоронці вилучили сервера Fs.to тільки на території України. Разом з тим частина серверів з 2013 року знаходиться на островах Тонга в Тихому океані. Таким чином, на відновлення роботи ресурсу знадобиться від трьох до семи днів.

Показати ще новини
Радіо НВ
X