Понад 30 українським компаніям дозволили експортувати до Молдови молоко, м'ясо, рибу та яйця

3 січня 2016, 21:31
35 українських підприємств, що випускають продукцію тваринного походження, отримали можливість експортувати свою продукцію до Молдови

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко.

"Новий рік починається з добрих новин - українські виробники постачатимуть продукцію на ринок Молдови!", - зазначив він на своїй сторінці в Facebook.

Відео дня

Павленко наголосив, що дозволи за висновками перевірки, яку проводило Національне агентство безпеки харчових продуктів Республіки Молдова спільно з українськими фахівцями, отримали 19 підприємств-виробників молочної продукції, 11 виробників м’ясних продуктів, 3 - рибних та 2 - яєць та яєчних продуктів.

"Доступ до молдавського ринку відкриває широкі можливості для розвитку виробництва продукції тваринного походження та стимулює виробників підвищувати якість продукції і модернізувати виробництво. Отримання нашими підприємствами відповідних дозволів на експорт своєї продукції в цей раз до Молдови підтвердило відповідність української продукції міжнародним нормам та стандартам, завдяки чому нам вдалося значно розширити ринки збуту і тим самим наростити експортний потенціал вітчизняного агросектору", - зазначив міністр.

Зокрема, до списку компаній, які допустили на ринок Молдови, потрапили: Яготинський маслозавод (Київська область), Яготинське для дітей (Київська область), Білоцерківський молочний комбінат (Київська область), Баштанський сирзавод (Миколаївська область), Клуб сиру (Черкаська область), Тульчин м’ясо (Вінницька область), Кролікофф Плюс (Черкаська область), Житомирський маслозавод (Житомирська область), Алан (Дніпропетровська область), Пирятинський делікатес (Полтавська область), Пирятинський сирзавод (Полтавська область), Кременчуцький міськмолокозавод (Полтавська область), Новгород-Сіверський сирзавод (Чернігівська область), Ічнянський молочно-консервний комбінат (Чернігівська область) тощо.

Павленко також нагадав, що минулого року лише 3 українські підприємства мали доступ до молдавського ринку.

Новий рік починається з добрих новин - українські виробники постачатимуть продукцію на ринок Молдови!35 українських п...

Опубліковано Олексій Павленко 3 січня 2016 р.

Наприкінці грудня 2015 року Павленко повідомив, що десять українських виробників молочної продукції отримали дозвіл на експорт своєї продукції на ринок Європейського союзу.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Нагадаємо, 1 січня 2016 року набула чинності Угода про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі Україна-ЄС в рамках угоди про асоціацію.

Показати ще новини
Радіо NV
X