Польська компанія зацікавилася створенням газового консорціуму з Україною

17 листопада 2017, 13:50
Представники польської компанії Gas Storage Poland Sp провели в Україні переговори з керівництвом українського оператора газотранспортної системи компанії Укртрансгаз щодо питання створення українсько-польського газового консорціуму

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на джерело в уряді.

Зустріч відбулася 17 листопада на Львівщині на базі Дашавського газового сховища.

Від української сторони в переговорах брали участь перший віце-президент Укртрансгазу Мирослав Химко та призначений нещодавно віце-президент компанії Павло Юзеф Станчак (який є громадянином Польщі).

Відео дня

Співрозмовник агентства в уряді висловив "обурення" тим, що переговори було проведено без залучення уряду, і тим, що "режимний об'єкт відвідує П.Станчак, який до цього часу не отримав допуску до держтаємниці".

Попередній аналогічний візит Станчака, за його словами, "викликав стурбованість із боку СБУ".

Нагадаємо, НАК Нафтогаз України через відмову СБУ не зміг призначили поляка Павла Станчака головою Укртрансгазу (на 100% належить НАК) і змушений був "знизити" його до рівня віце-президента компанії.


Укртрансгаз експлуатує систему магістральних газопроводів (ГТС) і 12 підземних сховищ газу (ПСГ) країни загальною ємністю 31 млрд куб. м. Усі 100% акцій оператора належить державі в особі НАК Нафтогаз України.

Показати ще новини
Радіо NV
X