Польща збільшила кількість дозволів на вантажні автоперевезення для України

22 листопада 2017, 09:55
Міністерство інфраструктури Польщі у телефонному режимі поінформувало українську сторону щодо позитивного вирішення питання виділення додаткових дозволів на вантажні автоперевезення

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України

"За попередньою інформацією, польська сторона дала згоду на виділення українським автоперевізникам додатково 3 тис. дозволів категорії Євро-3 та 3 тис. дозволів категорії Євро-5", – йдеться в повідомленні міністерства.

Відео дня

Ця інформація має бути підтверджена відповідним офіційним повідомленням польської сторони 22 листопада. При цьому передати ці дозволи польська сторона зможе лише 27-28 листопада.

Таким чином, у разі дотримання заявлених термінів, дозволи будуть наявні у ПВД для їх оформлення не раніше ніж 29-30 листопада.

"Для прискорення процесу передачі дозволів відомство спільно із Секретаріатом АсМАП України вживає відповідних заходів щодо доставки їх в Україну", - зазначили в Мінінфраструктури.

Подальші перевезення територією Польщі можливі лише за багаторазовими дозволами ЄКМТ.

Мінінфраструктури також просить відстежувати інформацію в онлайн-базі даних Укртрансбезпеки щодо наявності цих дозволів у ПВД і, у разі їх закінчення,у будь-якому ПВД, не завантажувати транспортні засоби.

Нагадаємо, що раніше Україна і Великобританія домовилися про подвоєння квот на автоперевезення. Так, з 2019 року перевезення транспортними засобами категорії Євро-5 і вище будуть здійснюватися без дозволів.

Показати ще новини
Радіо NV
X