Польща вимагає внести зміни до газової директиви ЄС для ускладнення будівництва Північного потоку-2

17 червня 2018, 19:47

Польща вимагає від Євросоюзу прискорити роботу над змінами в газовій директиві ЄС. Згідно з новим документом, газогони, які пролягають морським шляхом, підлягатимуть законодавству ЄС.

Про це повідомляє Польське радіо.

За словами заступника міністра енергетики Польщі Міхала Куртики, посли ЄС мають взятися за зміни в газовій директиві наприкінці червня.

Відео дня

У листопаді 2017 року Європейська комісія запропонувала внести зміни в газову директиву ЄС. Однак Болгарія, яка керувала діяльністю Євросоюзу, обмежилася зустрічами експертів. З 1 липня президентство в ЄС отримає Австрія.

Від австрійського президентства Польща очікує об'єктивності.

"Країна-президент має поводитися нейтрально. Ми будемо нагадувати, що управління діяльністю ЄС має бути прозорим і викликати довіру", - наголосив Куртика.

Нагадаємо, прихильниками будівництва Північного потоку-2 є Австрія, Німеччина, Бельгія, Голландія, Швеція.

Північний потік-2. Що вирішить Меркель?
Штайнмаєр назвав Північний потік-2 "приватною ініціативою"

Північний потік-2 - російський газогон, який будує компанія Nord Stream 2 AG. Єдиним акціонером останньої є Газпром. Довжина газогону становитиме 1,2 тис. км, загальна потужність разом з наявним Північним потоком - 55 млрд куб. м газу.

Північний потік-2 проляже вздовж газогону Північний потік по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсваль, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X