Польща дасть 100 млн євро на ремонт українських доріг

3 лютого 2016, 13:19
Парламент України ратифікував міжурядову українсько-польську домовленість про надання Україні кредиту в 100 млн євро на ремонт доріг

За ухвалення закону № 0076 "Про ратифікацію договору між урядом України і урядом Республіки Польща про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги" проголосували 242 депутати.

Відео дня

У пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що реалізація угоди спрямована на фінансування проектів у дорожній інфраструктурі, облаштування пунктів пропуску на українсько-польському кордоні та інші проекти угоди, погоджені сторонами.

Термін кредитування, згідно з угодою, становить 30 років; відстрочка платежу за кредитом та процентами за користування – 5 років; процент за користування кредитом - 0,15.

При цьому обсяг товарів польського виробництва, використаних при реалізації проектів має бути не меншим ніж 60 відсотків від вартості контракту.

Зауважимо, що кредитна угода між урядами України і Польщі була підписана на початку вересня 2015 року під час візиту прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка до Варшави.

Показати ще новини
Радіо NV
X