Половина населення України працює в "тіні" - Насіров

29 грудня 2016, 14:20
Українців, які сплачували з зарплатні податок на доходи фізичних осіб та єдиний соціальний внесок наразі близько 10,5 млн або майже вдвічі менше, ніж повинно бути, вважає глава Державної фіскальної служби Роман Насіров

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

"У всіх сусідніх країнах, особливо в країнах ЄС, в середньому сплачують податки та ЄСВ близько половини населення. Тобто, в Україні ми повинні були б мати приблизно до 20 млн реально працюючих людей і тих, хто платить податки" , - сказав Насіров.

Відео дня

Він закликав місцеві органи влади активніше боротися зі сформованою ситуацією, так як податок на доходи фізичних осіб формує понад половини їх доходів.

За словами словами, в цьому році завдяки децентралізації доходи місцевих бюджетів зростуть з 90 млрд грн до 140-145 млрд грн, в тому числі податок на доходи фізосіб складе близько 77-78 млрд грн.

Очільник ДФС вважає, що виконання норми про підвищення з 1 січня мінімальної заробітної плати вдвічі - до 3200 грн в місяць - дозволить збільшити доходи місцевих бюджетів на 1-2 млрд грн в місяць.

Показати ще новини
Радіо НВ
X