Поляк Балчун назвав ключові завдання для нового глави Укрзалізниці

19 квітня 2016, 11:23
Головним завданням є генерувати велику маржу і дохід, що дозволить інвестувати в модернізацію рухомого складу та інфраструктури

Про це в інтерв'ю Центру транспортних стратегій розповів переможець конкурсу на главу УЗ Войцех Балчун.

За його словами, на модернізацію рухомого складу треба залучати інвестиції.

Відео дня

"Зміни повинні бути спрямовані на те, щоб генерувати велику маржу і дохід, що дозволило б серед інших джерел фінансування покривати ці потреби. Ми повинні генерувати більше грошей, не проїдати їх, а рефінансувати в розвиток", - сказав Балчун.

Результатом роботи має стати "найкращий серіс для пасажирів, кращий рухомий склад для вантажоперевізників", аби бути конкурентоспроможними на ринку.

На питання про те, чи отримав він гарантії уряду на впровадження свого курсу реформ, Балчун відповів, що гарантії взагалі винесені за рамки дискусій.

"Мені було сказано, що є конкретні очікування. Це очевидно, що глава залізниці повинен мати політичну підтримку. Без цього нічого зробити неможливо. Якби у мене не було гарантій такої підтримки, то я б і не став починати цю місію", - підсумував він.

Нагадаємо, комітет з призначенням керівників при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі запропонував Кабінету міністрів України призначити головою ПАТ Укрзалізниця екс-голову залізничної компанії Польщі PKP Cargo Войцеха Балчуна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X