Поліція зажадала від МЕРТ зупинити експорт брухту

8 квітня 2016, 14:38
Нацполіція зажадала від Міністерства економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) призупинити накази про розподіл брухту та видачу відповідних дозволів до прийняття рішення судом

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, перший заступник начальника поліції Сергій Вязмикин направив лист з вимогою припинити дії наказів та видачу дозволів голові комісії з питань ліцензування господарської діяльності з заготівлі, переробки, металургійної переробки брухту чорних і кольорових металів МЕРТ Денису Гутенко.

Відео дня

Таким чином, Національна поліція відреагувала на заяву голови Об'єднання металургійних підприємств України Металургпром (Дніпропетровськ) Олександра Каленкова щодо протиправних дій МЕРТ в ході прийняття рішень даної комісії.

При цьому в заяві глави Металургпрому нагадується, що Окружний адмсуд Києва призупинив дію наказу міністерства №337 від 1 березня 2016 року про затвердження балансу брухту на 2016 рік до розгляду справи по суті. Розгляд справи призначено на 14 квітня поточного року.

Разом з тим комісія, незважаючи на заборону суду, провела два засідання, розглянула заявки на експорт і почала оформлення дозволів на вивезення брухту.

Нагадаємо, раніше стало відомо про вимогу українських металургів змінити механізм розподілу брухту. Як заявили металурги, за останні п'ять років заготівля брухту впала майже в 2 рази – до 4,3 млн тонн у минулому році.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X