У Франції хочуть ввести податкові пільги для громадян похилого віку за передачу грошей онукам

30 березня 2021, 11:27

Влада Франції пропонують ввести податкові пільги для бабусь і дідусів, які передадуть накопичені за час пандемії кошти онукам. Так в країні хочуть прискорити відновлення економіки.

Влада Франції розглядають можливість підвищення податкових пільг для старшого покоління громадян, які передають накопичені під час пандемії кошти своїм онукам, пише Bloomberg

Відео дня

Таким чином французька влада намагаються прискорити відновлення економіки і мобілізувати понад 100 млрд євро надлишкових накопичень. За оцінками міністра фінансів Франції Бруно Ле Мера, до моменту завершення кризи сума надлишкових накопичень може скласти 200 млрд євро. Це вдвічі більше, ніж уряд виділив для свого плану по відновленню економічного зростання.

За діючими законами, без сплати податків батьки можуть передати своїм дітям до 131 865 євро за 15 років. Для дідусів та бабусь ліміт неоподатковуваних коштів нижче - 63 730 євро.

Відзначається, що запропоновані податкові пільги суспільство може розцінити як спірні, оскільки вони сприятимуть переважно досить багатим сім'ям.

Проте за словами міністра фінансів Франції, переважна більшість французів за час пандемії зробили заощадження і податкові пільги будуть застосовуватися тільки до «декільком тисячам» євро, а не до десяткам тисяч. Подробиць про те, як буде працювати нова міра французький міністр не повідомив.

Також міністр фінансів Франції додав, що уряд не буде підвищувати податок на додаткові заощадження, щоб стимулювати витрати.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X