Податківці ліквідували великий конвертаційний центр з оборотом у чверть мільярда гривень

23 травня 2018, 11:15

Співробітники Державної фіскальної служби (ДФС) ліквідували міжрегіональний конвертаційний центр з оборотом понад 250 млн грн в Дніпрі.

Про це повідомили в ДФС.

За даними служби, група осіб незаконно надавала підприємствам реального сектора економіки послуги з ухилення від сплати податків шляхом оформлення безтоварних операцій та незаконного переведення грошових коштів з безготівкової форми в готівку.

Відео дня

Для функціонування схеми фігуранти створили і зареєстрували на підставних осіб без мети здійснення підприємницької діяльності 13 суб'єктів господарювання.

На їх розрахункові рахунки компанії реально діючого сектора економіки, які займаються оптовою торгівлею і продають товари за готівкові, без відображення в бухгалтерському та податковому обліку, перераховували безготівкові кошти за нібито придбані товарно-матеріальні цінності (роботи, послуги).

В подальшому кошти знімалися готівкою і поверталися замовникам за винятком 12%, які служили винагородою за послугу конвертації. Протягом 2017-2018 років було проконвертовано понад 250 млн грн.

В результаті обшуків вилучено печатки та відбитки печаток підконтрольних компаній, комп'ютерну техніку, чорнові записи та бухгалтерські документи клієнтів конвертаційного центру. Слідчі дії тривають.

Показати ще новини
Радіо НВ
X