Платня за комунальні послуги не перевищує 10% від доходів домогосподарства - Гройсман

18 листопада 2016, 15:48
Середній платіж по країні за житлово-комунальні послуги не перевищує 10% від сукупного доходу домогосподарства

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час Години запитань до Уряду у Верховній Раді України.

"Сьогодні ми розраховуємо на те, що до 7,5 млн домогосподарств країни отримають можливість заплатити не більше 10% від власного сукупного доходу. Раніше Уряд говорив про те, що це буде орієнтовно близько 15%, але зараз ми точно бачимо, що ця цифра дорівнює 9,79%. Це середній платіж по країні від сукупного доходу домогосподарства", - зауважив очільник Кабміну.

Відео дня

За його словами, громадяни, які мають невеликі доходи, можуть оформити субсидію зараз чи за місяць - і отримають від початку опалювального сезону можливість платити за житлово-комунальні послуги не більше 10-15%, у деяких випадках, де дохід домогосподарства вищий, - близько 20%.

"Хай ті, хто мають гроші, хай ті, хто мають високі доходи, платять повну ринкову ціну. Чого вони мають платити стільки, скільки сплачують люди, які мають невисокі доходи?" – зазначив Володимир Гройсман.

Крім того, громадяни, що не оформили субсидію, можуть зменшити навантаження на середньомісячний платіж за житлово-комунальні послуги оформивши розстрочку, що дозволяє щомісяця сплачувати 50% від вказаної ціни.

Показати ще новини
Радіо НВ
X