Північний потік-2 - політичний проект Кремля проти України - віце-прем'єр-міністр Словаччини

1 лютого 2016, 16:26
Північний потік-2 це ще один політичний проект Кремля для енергетичного знищення України, заявив віце-прем'єр-міністр Словаччини Мирослав Лайчак

Як передає телеканал 112 Україна, словацький віце-прем'єр-міністр Словаччини Мирослав Лайчак прибув на зустріч із українським очільником уряду Арсенієм Яценюком.

"Ви згадали енергетику, і, звичайно ж, це дуже важливо, ви говорили про Nord Stream-2. Так, це політичний проект і ніякого іншого підстави для нього я не бачу. У грудні на Європейській раді ми це обговорювали, і, звичайно ж , буде дуже важливе судове рішення щодо цього проекту, наскільки це відповідає третьому енергетичному пакету і енергетичному законодавству ЄС", - заявив Лайчак.

Відео дня

За його словами, ЄС прагне диверсифікувати енергетику. Саме тому Україна з Європою "на одній дорозі і мають продовжувати боротися спільно".

Нагадаємо, 7 грудня Україна попросила Єврокомісію заблокувати реалізацію проектугазопроводу Північний потік-2.

Петро Порошенко після переговорів з віце-президентом США Джо Байденом у Києві повідомив, що Вашингтон підтримав позицію Києва про неприпустимість реалізації проекту Північний потік-2.

30 листопада повідомлялося, що країни Євросоюзу можуть обговорити будівництво Північного потоку на грудневому саміті.

Північний потік - 2 є проектом газопроводу з Росії до Німеччини, по суті це розширення Північного потоку. Він передбачає будівництво третього і 4-й гілок балтійської магістралі з доведенням її потужності до 110 млрд куб. м в рік.

Показати ще новини
Радіо НВ
X