Північний потік-2 — геополітичний проект, який загрожує всій Європі - заступник держсекретаря США

24 червня 2019, 16:00

Заступник держсекретаря США з енергетичних питань Кент Логсдон вважає газопровід Північний потік-2 геополітичним проектом, який загрожує енергетичній безпеці всієї Європи.

Таку заяву він зробив в ході зустрічі з секретарем Ради національної безпеки і оборони України Олександром Данилюком, повідомляє пресс-служба відомства. На ній також був присутній тимчасово повірений у справах Сполучених Штатів Америки в Україні Вільям Тейлор.

Відео дня

Під час зустрічі сторони обговорили питання енергетичної безпеки України, зокрема, діяльність НАК Нафтогаз України, ядерну енергетику України та перспективи співпраці в цій сфері.

Логсдон зазначив, що Північний потік-2 - "це геополітичний проект, який становить загрозу енергетичній безпеці всієї Європи». Він запевнив, що США готові і надалі надавати всебічну допомогу Україні на її шляху до отримання енергетичної незалежності.

Газопровід Північний потік-2 повинен поставляти газ до Німеччини в обхід інших країн безпосередньо з Росії. Згідно з проектом, він буде прокладений по дну Балтійського моря до німецького міста Грайфсвальд, щоб мінімізувати прокачування газу через Україну. Роботи з будівництва планується завершити в 2019 році. У Газпромі допускають затримку з будівництвом.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X