"Питання декількох днів". Міністр фінансів окреслив терміни узгодження меморандуму з МВФ

2 липня 2016, 12:18
Узгодження Міжнародним валютним фондом (МВФ) і Україною оновленого меморандуму в рамках другого перегляду програми розширеного фінансування EFF є питанням кількох днів, заявив міністр фінансів Олександр Данилюк

"Питання декількох днів. Ми розраховуємо, що голосування виконавчої ради МВФ відбудеться в середині липня. Ми орієнтувалися на ці числа й раніше, зараз нічого не змінилося", - сказав Данилюк в інтерв'ю Дзеркалу тижня.

Відео дня

При цьому міністр додав, що сторони закінчують погоджувати останні технічні деталі.

"Той факт, що ми досягли угоди на технічному рівні те, що ми найближчим часом підписуємо меморандум, говорить сам за себе", - заявив він.

У той же час на питання, чи є в України шанси отримати три транші до кінця року, Данилюк відповів: "Звичайно, є. І це наш план. Так, у нас був тривалий, майже рік, перерва у співпраці з МВФ. І моїм основним завданням як уповноваженого парламентера є повернення до активної співпраці з МВФ. Мене повністю в цьому підтримують і прем'єр-міністр, і президент".

"Ми відновили взаємодію, і це - чіткий сигнал від МВФ, що вони підтримують наші плани і дії. Далі будемо рухатися за графіком, погодженим з фондом. Нинішній уряд діє рішуче для його реалізації ... Ми отримаємо три транші до кінця року", - підсумував міністр.

Нагадаємо, Національний банк України (НБУ) очікує, що рішення про виділення третього траншу за програмою EFF у розмірі $1 млрд Міжнародний валютний фонд (МВФ) прийме в липні.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X