Після прийняття закону про держзакупівлі в Мінекономіки розповіли про нові можливості українських компаній за кордоном

15 вересня 2015, 18:54
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
У зв'язку з прийняттям Верховною Радою закону про держзакупівлі українські компанії отримають доступ до державних тендерів за кордоном. Про це розповів заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов

Як повідомляє Економічна правда, за словами чиновника, кілька поправок, які містяться в законі, дозволять Україні приєднатися до Government Procurement Agreement.

"Мова йде про величезний потенційний ринок обсягом $1,7 трлн. Це більш ніж у 30 разів перевищує грошовий еквівалент експорту України в 2014 році. Замість того, щоб воювати за кожну полицю в іноземних супермаркетах, українські компанії зможуть продавати свої товари та послуги на державних тендерах США, Кореї, Тайваню, Сінгапуру, Гонконгу чи Канади", - підкреслив Нефьодов.

Відео дня

Також заступник міністра повідомил, що наступним кроком у реалізації реформи держзакупівель стане ухвалення законопроекту "Про публічні державні закупівлі", який знаходиться на розгляді уряду.

Сьогодні, 15 вересня, Верховна Рада прийняла у другому читанні і в цілому закон Про внесення змін у деякі закони України в сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність з міжнародними стандартами та вжиття заходів щодо подолання корупції.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X