Підтримка експорту, НБУ придивляється до криптовалют, Uber по телефону та інші ділові новини дня

7 лютого 2018, 21:00

ТОП головних новин бізнесу за 7 лютого від НВ Бізнес.

Група експертів Міжнародного валютного фонду (МВФ) 12 лютого прибуде до Києва для проведення технічних консультацій з українською владою.

За словами постійного представника МВФ в Україні Йоста Люнгмана, фахівці проведуть технічні консультації з українською владою.

Відео дня

В Україні створили Експортно-кредитне агентство

Кабінет міністрів створив агентство, яке займеться просуванням українських товарів за кордон. Рішення про створення Експортно-кредитного агентства (ЕКА) в формі приватного акціонерного товариства прийнято на засіданні уряду 7 лютого.

Основною метою роботи агентства буде сприяння експансії українських товарів і послуг. ЕКА буде здійснювати страхування експортних кредитів, зовнішньоекономічних договорів, прямих інвестицій з України.

Нафтогаз наблизився до нової угоди з Газпромом

Нафтогаз України провів переговори з російським Газпромом і розраховує, що до кінця лютого сторони зможуть імплементувати рішення Стокгольмського арбітражу за контрактом на купівлю-продаж газу.

"Ми провели кілька раундів переговорів, у нас є документ, який, за нашими оцінками, дуже близький до того, що буде підписано, і ми сподіваємося на протязі цього місяця імплементувати рішення (арбітражу - ред.) в частині контракту купівлі-продажу", - повідомив глава НАК Андрій Коболєв.

НБУ хоче врегулювати криптовалюти в Україні

Національний банк України виступає за якнайшвидше створення спільної робочої групи з регуляторами і учасниками ринку для розробки і прийняття нового законопроекту, який би врегулював питання криптовалют в Україні.

"Потрібен новий документ, в якому буде чітко визначено статус того ж Майнінг, тих же криптовалюта, віртуальних валют в цілому, ICO і технологій блокчейн", - підкреслив повідомив керівник проектів департаменту відкритих ринків НБУ Емал Бахтарі. За його словами, це необхідно зробити якомога швидше.

Uber можна буде викликати по телефону

Сервіс виклику таксі Uber тестує в Україні альтернативний для компанії спосіб виклику автомобіля - дзвінок на короткий номер телефону.

Частина користувачів вже отримала повідомлення про те, що компанія запускає цей сервіс. Замовити поїздку можна за номером 9988, але тільки в певний час дня.

Такими були головні ділові новини середи.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X