План Шмигаля. Кабмін зібрався створити два фонди для підтримки малого та середнього бізнесу

6 листопада 2020, 16:02

Кабмін планує створення Фонду гарантування кредитів і Фонду фондів для спрощення доступу малого та середнього бізнесу до фінансування.

Кабінет міністрів заклав у Вектори економічного розвитку до 2030 року створення єдиного інтегрованого гарантійного інструменту — Фонду гарантування кредитів, орієнтованого на високоризикові або з недостатнім рівнем фінансування малі і середні підприємства.

Відео дня

До таких підприємств пропонується віднести, в тому числі, інноваційні, культурні та творчі сектори, підприємства, що переходять від ресурсо- та енергоємних моделей до більш стійких, а також застосовують цифрові і інноваційні методи ведення бізнесу.

Також Кабмін планує спрощення доступу до капіталу для малого і середнього бізнесу шляхом створення державного Фонду фондів «як механізму ризиків/винагород для збільшення розміру фондів».

Якірною інвестицією для Фонду фондів може виступати державне фінансування, при цьому додаткове фінансування від міжнародних фінансових організацій та від інших держав буде сприяти залученню приватних інвесторів у малий і середній бізнес.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Денис Шмигаль 6 листопада представив Вектори економічного розвитку України до 2030 року і анонсував презентацію Стратегії економічного розвитку на 10 років у першому кварталі 2021 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X