Підозра для Данилюка, звинувачення для Насірова та інші головні новини бізнесу

10 листопада 2017, 20:00
ТОП головних новин українського бізнесу за 10 листопада від НВ Бізнес

1 Міністра фінансів запідозрили в причетності до злочинів Януковича

Крім підозр в несплаті податків, Генеральна прокуратура України почала перевірку причетності міністра фінансів Олександра Данилюка до злочинів колишнього президента Віктора Януковича, а також і його заступника Юрія Буци і держсекретаря міністерства Євгена Капінуса.

Відео дня

Справа в тому, що згідно з указом Януковича від 2 липня 2010 року, було створено координаційний центр з впровадження економічних реформ як консультативно-дорадчий орган при президенті. Всі троє зазначених чиновників раніше працювали в ньому.

В даний час у ГПУ виникла необхідність перевірки версії можливої причетності посадовців зазначеного координаційного центру до злочинів, скоєних Януковичем і його оточенням.

2 Обвинувачення для Насірова направили в суд

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) вручила обвинувальний акт відстороненому голові Державної фіскальної служби (ДФС) Роману Насірову.

"Сьогодні ж (10 листопада - ред.) обвинувальний акт буде направлений до суду", - відзначили в САП, додавши, що сподіваються на те, що суд "забезпечить дотримання вимог" і призначить попереднє судове засідання протягом 5 днів з дня отримання обвинувального акту.

3 В компанію Новинського прийшли з обшуками

В офісах групи компаній Smart Energy, яка належить бізнесмену і народному депутату Вадиму Новинському, а також в квартирах менеджерів компанії по всій Україні проходять обшуки.

"Нахабним чином блокується господарська діяльність компанії. Це продовження справи про так званої" фіктивності "Smart Energy - однієї з найбільших газодобувних компаній України", - заявив прес-секретар Смарт-Холдингу Євген Загорулько.

4 ДТЕК хоче продавати газ для потреб ГТС

Компанія ДТЕК Трейдинг вперше подала заявку на участь в тендері оператора газотранспортної системи компанії Укртрансгаз. Зокрема, ДТЕК подав заявку на поставку технологічного природного газу для виробничо-технологічних власних потреб і забезпечення послуг балансування в ГТС.

5 Гройсман зібрався позбавити Фірташа газової монополії

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступив за рівний доступ усіх учасників на ринок поставок газу населенню.

За словами Гройсмана, необхідно демонополізувати ринок газу, допустивши до нього різних трейдерів "блакитного палива". Він пообіцяв, що "якщо для цього будуть потрібні якісь акти уряду, вони будуть прийняті негайно".

Такими були головні ділові новини п'ятниці.

Показати ще новини
Радіо NV
X