Підірвали ринок. Попит на дешеві квитки Ryanair перевищив очікування

13 квітня 2017, 15:03
Через високий попит на авіаквитки Ryanair почне літати до Лондона на два місяці раніше

13 квітня ірландський лоукостер Ryanair оголосив про те, що нові рейси з'являться у вересні поточного року, а не в листопаді (як було заплановано раніше). Таке рішення авіакомпанія пояснює високим попитом серед українців і гостей країни.

Відео дня

Лоукостер буде літати з Києва та Львова в аеропорт Станстед (Лондон) по 5 і 2 рейси на тиждень. Очікується, що в цьому році авіакомпанія зможе перевезти близько 510 тис. пасажирів через аеропорт Бориспіль і аеропорт Львів.

У зв'язку з раннім початком рейсів Ryanair почав продаж квитків по 24,99 євро (719 грн). Така ціна буде доступною лише на сайті авіакомпанії до опівночі понеділка 17 квітня.

Менеджер з продажу та маркетингу Ryanair в Центральній і Східній Європі Ольга Павлонка зазначила, що українці та гості країни можуть розраховувати на ще більш низькі тарифи за умови раннього бронювання на літні або зимові канікули.

У свою чергу генеральний директор Міжнародного аеропорту Львів імені Данила Галицького Тетяна Романовська додала, що прихід Ryanair в Україну підтверджує статус нашої держави як частини Європи. "Він відкриє споживачам нові можливості у доступі до якісного, швидкого, комфортного і доступного рівня в авіаперевезень", - пояснила вона.

Раніше стало відомо, що Ryanair з вересня запускає рейс Львів-Берлін.

Показати ще новини
Радіо НВ
X