Під гарячу руку. Україна вперше ввела санкції проти офшорних компаній

18 жовтня 2016, 15:30
Україна вперше включила до списку санкцій кілька офшорних компаній, що створюють загрозу національним інтересам, передає Інтерфакс-Україна

Відзначається, що мова йде про Judson Trading Limited (Кіпр), Rock Ranch Properties S. A.(Панама), Powerful Choice Tech Ltd (Британські Віргінські Острови), Global Games Ltd (Беліз), Novastar Group Ltd (Беліз), Gordon Solution Ltd (Британські віргінські острови).

Відео дня

У документі зазначено, що до всіх вищезгаданих компаніям, крім Judson Trading Limited (Кіпр), застосоване блокування активів – тимчасове обмеження права осіб користуватися і розпоряджатися належним їм майном, обмеження торгових операцій на території України, запобігання виведенню капіталів за межі України, призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань, повна заборона на вчинення правочинів щодо цінних паперів, емітентами яких є особи, до яких застосовано санкції згідно з цим законом.

При цьому Національному банку України забороняється видавати дозволи на здійснення інвестицій в іноземну державу, розміщення валютних цінностей на рахунках і вкладів на території іноземної держави.

Крім того, припиняються видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави або вивезення з України валютних цінностей та обмеження видачі готівки за платіжними картками, емітованими резидентами іноземної держави. НБУ забороняється реєструвати учасника міжнародної платіжної системи, платіжною організацією якої є резидент іноземної держави.

Забороняється збільшення розміру статутного капіталу господарських товариств, підприємств, в яких резидент іноземної держави, іноземної держави, юридична особа, учасником якої є нерезидент або іноземна держава, володіє 10% і більше відсотками статутного капіталу або має вплив на управління юридичною особою або її діяльність.

Серед іншого, забороняється також передача технологій, прав на об'єкти права інтелектуальної власності.

На компанію Judson Trading Limited (Кіпр) застосовані всі вищевказані санкції крім пунктів про заборону передачі технологій і збільшення розміру статутного капіталу.

Раніше повідомлялося, що Україна обмежила діяльність ряду російських платіжних систем.


Показати ще новини
Радіо НВ
X