Перший в цьому році. Нацбанк визнав черговий банк неплатоспроможним

11 січня 2017, 09:40
Національний банк України рішенням  № 14-рш/БТ  відніс Платинум банк до категорії неплатоспроможних

Про це повідомляє прес-служба НБУ.

За результатами діагностичного обстеження Платинум Банк, ще у червні 2016 року затверджено необхідний обсяг докапіталізації. Усі банки другої двадцятки за розміром активів, які потребували докапіталізації, повинні були забезпечити позитивне значення регулятивного капіталу станом на 01 січня 2017 року.

Відео дня

"Протягом 2016 року керівництво та власники істотної участі банку вживали заходи для виконання вимог з докапіталізації. Зокрема, шляхом погашення кредитів позичальників - пов’язаних осіб, надання безповоротної фінансової допомоги від акціонера, збільшення обсягу забезпечення за кредитами", - йдеться у повідомленні.

Проте станом на 1 січня 2017 року банк не досяг позитивного значення капіталу.

Національний банк наголошує, що 97% (197 тисяч осіб) усіх вкладників ПАТ Платинум Банк отримають свої вклади в повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн.

Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Фонд забезпечить виплати гарантованої суми вкладів в обсязі близько 4,8 млрд грн.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X