Перший 4G тендер, звільнення Насірова та інші головні ділові новини дня

31 січня 2018, 19:31

ТОП головних новин бізнесу за 31 січня від НВ Бізнес.

В Україні провели перший 4G тендер

Мобільні оператори Київстар, Vodafone-Україна і lifecell взяли участь у тендері на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження 4G. У цілому, компанії заплатили 2,5 млрд грн за сім лотів.

Відео дня

Lifecell купив найбільший лот на тендері. Згодом оператор повідомив, що планує запустити 4G зв’язок вже у квітні 2018 року.

Уряд звільнив голову ДФС

Кабінет міністрів України прийняв рішення звільнити усунутого від своїх обов'язків голову Державної фіскальної служби Романа Насірова.

У свою чергу, Насіров назвав таке рішення незаконним і планує його оскаржити.

Укравто скорочує кількість філіалів

Підприємство Одеса-Авто, яке входить до структури автомобільної корпорації УкрАвто, вирішило закрити чотири своїх філії.

Серед них Автоцентр Лузановський і Центр комерційних автомобілів в Одесі, Автоцентр Ізмаїльський і Болградська станція техобслуговування.

Разом з тим, підприємство Вінниччина-Авто також вирішило ліквідувати філію Хмільник-Авто (Вінницька обл.).

Україна викреслила ряд країн з офшорного списку

Кабінет міністрів ухвалив рішення виключити Естонію, Латвію, Грузію, Угорщину і Мальту з ризикових країн в частині контролю над трансферним ціноутворенням.

В уряді переконані, що дохід резидентів цих країн, джерело якого походить з України, не є об'єктом оподаткування, оскільки оподаткування виникає на етапі розподілу прибутку, а не його отримання.

Український держборг зріс у 2017 році

За підсумками 2017 року, прямий державний і гарантований державою борг у доларовому вираженні зріс на 7,52% (на $5,33 млрд), у гривні - на 10,98% (211,9 млрд грн).

Разом з тим, платіжний баланс України зведений з профіцитом в минулому році збільшився удвічі у порівнянні з 2016 роком ($1,3 млрд) - до $2,6 млрд.

Такими були головні ділові новини середи.

Показати ще новини
Радіо НВ
X