Переможець торгів із запровадження перенесення мобільних номерів визначиться в середині квітня

1 квітня 2016, 16:26
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Український держцентр радіочастот сьогодні повернувся до розгляду конкурсних пропозицій від компаній, які взяли участь у торгах на запровадження MNP

Сьогодні Український державний центр радіочастот (УДЦР) повідомив, що визначить переможця торгів із запровадження послуги зміни стільникового оператора зі збереженням номера (MNP) упродовж найближчих тижнів. Про це заявив директор з адміністративних питань УДЦР Вадим Гулько.

Відео дня

Він відзначив, що конкурсний комітет виконає відповідне рішення Антимонопольного комітету (АМКУ) та не буде його оскаржувати в суді. За його словами, у держпідприємства є строк 20 робочих днів на визначення нового переможця тендеру. Гулько підкреслив, що УДЦР має намір завершити торги раніше відведеного терміну.

АМКУ 18 березня цього року зобов’язав УДЦР відмінити результати торгів і наново розглянути конкурсні пропозиції. Таку скаргу в АМКУ направив один із учасників – компанія ЕС АЙ Центр.

Ця компанія запропонувала набагато нижчу ціну (39,58 млн грн), ніж переможець – Діалінк (71,77 млн грн). УДЦР відхилив пропозицію Ес Ай Центр, тому що він єдиний із шести учасників торгів не включив у вартість проекту ціну технічної підтримки. Антимонопольне відомство не погодилося із аргументами УДЦР.

У торгах також прийняли участь Huawei Ukraine (26,9 млн грн), Ericsson Україна (107,66 млн грн), Т4В (Польща, 82,28 млн грн) і Українські спеціальні системи (89,27 млн грн).

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X