Переможець торгів із запровадження перенесення мобільних номерів визначиться в середині квітня

1 квітня 2016, 16:26
1233
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Хто запровадить MNP в Україні - стане відомо за кілька тижнів

Український держцентр радіочастот сьогодні повернувся до розгляду конкурсних пропозицій від компаній, які взяли участь у торгах на запровадження MNP

Сьогодні Український державний центр радіочастот (УДЦР) повідомив, що визначить переможця торгів із запровадження послуги зміни стільникового оператора зі збереженням номера (MNP) упродовж найближчих тижнів. Про це заявив директор з адміністративних питань УДЦР Вадим Гулько.

Він відзначив, що конкурсний комітет виконає відповідне рішення Антимонопольного комітету (АМКУ) та не буде його оскаржувати в суді. За його словами, у держпідприємства є строк 20 робочих днів на визначення нового переможця тендеру. Гулько підкреслив, що УДЦР має намір завершити торги раніше відведеного терміну.

АМКУ 18 березня цього року зобов’язав УДЦР відмінити результати торгів і наново розглянути конкурсні пропозиції. Таку скаргу в АМКУ направив один із учасників – компанія ЕС АЙ Центр.

Ця компанія запропонувала набагато нижчу ціну (39,58 млн грн), ніж переможець – Діалінк (71,77 млн грн). УДЦР відхилив пропозицію Ес Ай Центр, тому що він єдиний із шести учасників торгів не включив у вартість проекту ціну технічної підтримки. Антимонопольне відомство не погодилося із аргументами УДЦР.

У торгах також прийняли участь Huawei Ukraine (26,9 млн грн), Ericsson Україна (107,66 млн грн), Т4В (Польща, 82,28 млн грн) і Українські спеціальні системи (89,27 млн грн).

Вибір редакції

Країни

Вчора, 19:33

article_img
Сербські ЗМІ повідомили про затримання бойовика, який міг готувати замах на Путіна
LIFE

Вчора, 16:30

article_img
Cтрах і дикий захват. Які враження може подарувати Кенія
Країни

Вчора, 08:25

article_img
Домашні тигри та приватні літаки. Іран розлючений розкошами "золотої молоді"

Головне

Фінанси

Вчора, 07:55

article_img
Курс валют від НБУ: долар відіграв вчорашнє зниження
Події

Вчора, 19:13

article_img
МОЗ: За тиждень від грипу померли вісім осіб
Футбол

Вчора, 22:38

article_img
Роналду виграв перший трофей з Ювентусом