Переможений Газпром, конфлікт навколо зміни власника БРСМ-Нафта та інші головні новини бізнесу

15 січня 2018, 20:21

ТОП головних новин бізнесу за 15 січня від НВ Бізнес.

Приватбанк зібрався стягнути 2,3 млрд грн з авіакомпанії Коломойського

Господарський суд Дніпропетровської області прийняв заяву Приватбанку про грошові вимоги в розмірі 1,8 млрд грн до авіакомпанії Дніпроавіа у справі про банкрутство.

Відео дня

Також цей же суд іншим визначенням ухвалив продовжити розгляд справи за правилами загального позовного провадження за позовом Приватбанку до Дніпроавіа про стягнення заборгованості в сумі 443,9 млн грн.

У той же час інший боржник Приватбанку отримав відстрочку виплати багатомільярдного кредиту до 2026 року. Так, Господарський суд Києва задовольнив позов компанії Тріумф 15 до Приватбанку щодо відстрочки на виплату кредиту на 4,6 млрд грн на 9 років.

У БРСМ-Нафта несподівано помінялися власники

Все майно мережі АЗС БРСМ-Нафта виявилося внесено до статутного капіталу новоствореної київської компанії Імбрем Аурум Лтд.

Реєстратором статутного капіталу виступив державний реєстратор, створеного за два місяці до цього комунального підприємства в селі Главані Одеської області.

Керівництво компанії поспішило заявити про незаконне захоплення майна компанією, яку пов'язують з бізнес-інтересами екс-міністра енергетики і вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

Облгази подвоїли борги перед Нафтогазом

Регіональні газопостачальні підприємства (облгази) за рік збільшили заборгованість перед Нафтогазом України за поставлений природний газ більш ніж удвічі - до 20,4 млрд грн.

Тепер, компанія буде щотижня публікувати інформацію про заборгованість облгаззбутів, щоб уникнути подальшого неконтрольованого зростання боргів цих компаній.

У Раді хочуть послабити обмеження при безмитному ввезенні товарів і кваплять Порошенка з призначенням голови НБУ

Профільний комітет Верховної Ради з питань фінансової політики та банківської діяльності має намір запропонувати парламенту звернутися до президента Петра Порошенка з проханням вирішити питання призначення керівника Національного банку України (НБУ). Депутати розглянуть проект постанови Ради "про забезпечення наступності" керівництва Національного банку.

Крім того, перший робочий день в парламенті після тривалої відпустки ознаменувався також тим, що депутати запропонували скасувати обмеження в так званий "закон про три посилки". А саме, пропонується скасувати норму про обов'язкове перебування за кордоном протягом мінімум 24 годин для безмитного ввезення товарів.

Газпром змирився з рішенням Стокгольмського арбітражу

Російський монополіст Газпром не буде оскаржувати рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору з Нафтогазом України про контракт на поставку газу. "Там нічого нового немає. Рішення арбітражу набуло чинності. Оскаржити? А навіщо?" - заявив заступник голови правління компанії Олександр Медведєв.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Тим часом, ще після першого проміжного рішення арбітражу Газпром подав заяву про оскарження рішення та його часткове скасування в Апеляційний суд округу Свеа (Швеція).

Такими були головні ділові новини понеділка.

Показати ще новини
Радіо НВ
X