Пенсійний стаж в Україні хочуть підвищити на 10 років

13 травня 2017, 13:08
Прем'єр-міністр Володимир Гройсман виступає за підвищення мінімального пенсійного страхового стажу з 15 до 25 років

Про це він заявив в ефірі телеканалу 112, передають Українські новини.

"Ми вважаємо, що до 25 років - це буде абсолютно оптимальний стаж", - відповідаючи на питання про те, яке підвищення страхового стажу буде передбачати проект пенсійної реформи.

Відео дня

Він також підкреслив, що пенсійна реформа передбачатиме скасування оподаткування пенсій та підвищення їх розміру.

Гройсман зазначив, що для 5 млн. пенсіонерів розмір пенсій збільшиться на 200 - 1 000 гривень.

Також прем'єр виключив підвищення пенсійного віку в рамках реформи.

Гройсман також зазначив, що розраховує представити проект пенсійної реформи до кінця травня.

"З 1 жовтня 5 млн 620 тис. українських пенсіонерів отримають підвищену пенсію і досить суттєве. Якщо я це не зроблю, будь ласка, я готовий тоді піти у відставку, але я знаю, що я це зроблю, я знаю, що ми це зробимо спільно з коаліцією і Президентом, узгодимо, ці рішення будуть підписані Президентом, і ми їх втілимо", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, що в квітні постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Жером Ваше заявив, що проведення пенсійної та земельної реформ, а також приватизації є перевіркою для уряду Гройсмана.

11 березня 2015 року МВФ схвалив програму кредитування економіки України з використанням механізму розширеного фінансування (EFF) загальним обсягом $17,5 млрд терміном на 4 роки.

Меморандум між Україною і МВФ передбачає, що для створення стабільної основи системи пенсійного забезпечення Верховна Рада повинна до кінця квітня 2017 прийняти комплексну пенсійну реформу, яка вступить в силу з 1 січня 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X