Пенсійний фонд у 2016 році отримає на 100 мільярдів гривень менше – Розенко

30 грудня 2015, 14:21
Міністр соціальної політики Павло Розенко говорить, що Пенсійний фонд у 2016 році отримає на 100 мільярдів гривень менше у зв'язку зі зменшенням майже удвічі розміру Єдиного соціального внеску

Про це він заявив під час брифінгу, повідомляє Укрінформ.

"Разом з Державним бюджетом було ухвалено, так званий, перший етап податкових змін, основа яких складає зменшення єдиного соціального внеску до 22%, а зменшення єдиного соціального внеску фактично у два рази означає суттєве скорочення доходів Пенсійного фонду України. Пенсійний фонд від такого кроку втратить щонайменше 100 мільярдів гривень", - сказав Розенко.

Відео дня

Не дивлячись на це за словами міністра, це не вплине на здійснення пенсійних виплат у 2016 році.

Розенко запевнив, що закладених для пенсій в державному бюджеті на 2016 рік 145 мільярдів гривень Пенсійному фонду вистачить.

Також міністр соціальної політики України Павло Розенко заявив, що в державному бюджеті на 2016 рік не передбачені кошти на відшкодування підприємствам виплат співробітникам, що потрапили під мобілізацію.

Нагадаємо, у вівторок, 29 грудня спікер Ради Володимир Гройсман підписав закон про держбюджет на 2016 рік.

Крім того, глава парламенту схвалив також закон про внесення змін у Податковий кодекс України та деякі законодавчі акти України про забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році.

Показати ще новини
Радіо NV
X