За березень і квітень. Куди звертатися у випадку невиплати пенсії

30 травня, 12:55
Як українцям отримати пенсії за квітень та березень (Фото:Roman Synkevych/unsplash)

Як українцям отримати пенсії за квітень та березень (Фото:Roman Synkevych/unsplash)

У зв’язку з повномасштабною війною в Україні значна кількість пенсіонерів почала скаржитися на те, що вони не змогли отримати виплати за березень та квітень 2022 року.

Війна Росії проти України — головні події 3 червня

У Facebook українці звернулись до Пенсійного фонду України з проханням пояснити, як і коли вони можуть отримати кошти за перші два місяці весни.

Відео дня

«Для з’ясування обставин Вам необхідно надати більше даних про себе. Ви можете звернутися за консультацією на «гарячу лінію» контакт-центру Пенсійного фонду України:

  • 0−800−503−753
  • 044−281−08−70
  • 044−281−08−71.

Також пропонуємо ознайомитися з переліком сервісних центрів головних управлінь Пенсійного фонду України, куди можливо звернутися за вирішенням вашого питання за посиланням", — відповіла прес-служба фонду на запитання однієї з користувачів.

У ПФУ розповіли, що робити пенсіонерам, які не отримали виплати за квітень та березень 2022 (Фото: facebook.com/pfu.gov.ua)
У ПФУ розповіли, що робити пенсіонерам, які не отримали виплати за квітень та березень 2022 / Фото: facebook.com/pfu.gov.ua
У ПФУ розповіли, що робити людям, які не отримали пенсію за квітень та березень 2022 (Фото: facebook.com/pfu.gov.ua)
У ПФУ розповіли, що робити людям, які не отримали пенсію за квітень та березень 2022 / Фото: facebook.com/pfu.gov.ua

Інша користувачка описала випадок своєї мами: після вторгнення вона евакуювалася з Києва до більш спокійного регіону, але невдовзі повернулась до столиці, де отримала пенсію за травень. Користувачка поцікавилася, коли вона зможе отримати виплати за березень та квітень, якщо переведе зарахування пенсії на банківський рахунок.

«Пенсійним фондом України у повному обсязі профінансовано пенсії березня, квітня та травня 2022 року. У разі надходження звітів від АТ Укрпошта про невиплату пенсії, зазначені кошти будуть виплачені у наступному виплатному періоді.

Для зміни способу виплати з пошти на банк необхідно відкрити рахунок в обраному уповноваженому банку та подати відповідну заяву до сервісного центру Головного управління ПФУ. Заяву можливо подати як особисто, так і через уповноважений банк. Кошти будуть виплачуватися у наступному виплатному періоді", — повідомили у фонді.

У ПФУ розповіли, що робити пенсіонерам, які не отримали виплати за квітень та березень 2022 (Фото: facebook.com/pfu.gov.ua)
У ПФУ розповіли, що робити пенсіонерам, які не отримали виплати за квітень та березень 2022 / Фото: facebook.com/pfu.gov.ua

Ще одна користувачка поскаржилась, що після кількох звернень на гарячу лінію в травні, її проблему не вдалося вирішити.

«Для з’ясування обставин Вам необхідно надати більше даних про себе. Ви можете звернутись за консультацією на „гарячу лінію“ контакт-центру Пенсійного фонду України або через вебпортал електронних послуг. Також пропонуємо ознайомитись з переліком сервісних центрів головних управлінь Пенсійного фонду України, куди можливо звернутись за вирішенням Вашого питання, за посиланням», — відповіли у фонді.

У ПФУ розповіли, куди звертатися, якщо ви не отримали пенсію за квітень та березень 2022 (Фото: https://portal.pfu.gov.ua)
У ПФУ розповіли, куди звертатися, якщо ви не отримали пенсію за квітень та березень 2022 / Фото: https://portal.pfu.gov.ua

Нагадаємо, раніше ми розповідали, кому в Україні влітку підвищать пенсії.

Редактор: Лілія Вітюк

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X