Печерський суд забрав суднобудівний завод у Новинського

12 вересня 2016, 17:08
Печерський районний суд міста Києва позбавив бізнесмена Вадима Новинського Миколаївського суднобудівного заводу Океан

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив позаштатний радник президента України Юрій Бірюков.

"А всі вже в курсі про те, що рішенням Печерського суду міста Києва суднобудівний завод Океан у Новинського забрали?", – заявив він.

Відео дня

При цьому будь-яких деталей Бірюков не повідомив.

У свою чергу глава департаменту зв'язку з громадськістю Смарт-Холдингу (належить Новинському) Євген Загорулько заявив, що холдинг не має відношення до цього заводу.

"Ще раз заявляємо: Смарт-Холдинг не має відношення до заводу Океан. Про це вкотре офіційно повідомляли у себе на сайті ще в квітні 2015 року", – повідомив він.

Нагадаємо, що Миколаївський суднобудівний завод Океан спеціалізувався на виробництві і ремонті контейнеровозів, танкерів, буксирів і барж. У лютому 2012 року Смарт-холдинг заявляв про готовність придбати 50% акцій Океану.

В листопаді 2013 року було прийнято рішення про визнання заводу Океан банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури. Але в травні 2014 року Вищий господарський суд України скасував його. У червні 2016 року Господарський суд Миколаївської області затвердив реєстр кредиторів заводу і зобов'язав ліквідатора провести збори кредиторів.

Показати ще новини
Радіо NV
X