«Бізнес не веду, податки не плачу». Фукс заявив, що його російські паспорти недійсні

24 червня 2021, 14:15

Бізнесмен Павло Фукс, проти якого Рада нацбезпеки і оборони України вела санкції за незаконне отримання ліцензій, заявив, що його російські паспорти недійсні.

«Вчора мої адвокати отримали виписки міграційної та податкової служб РФ, які підтверджують, що, дотримуючись всіх процедур, я вийшов з громадянства РФ. У Російській Федерації бізнес не веду, податки не плачу», — написав Фукс на своєму каналі в Telegram.

Відео дня

Перевірка по базі Міністерства внутрішніх справ РФ свідчить, що паспорти недійсні, додав він і опублікував відповідні скріншоти.

pavelfuks / telegram
Фото: pavelfuks / telegram
pavelfuks / telegram
Фото: pavelfuks / telegram

Фукс зазначив, що вийшов з російського громадянства в 2017 році.

Бізнесмен також процитував витяг з Федеральної податкової служби РФ, в якому йдеться про те, що він не є не є платником податків в РФ.

18 червня Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про введення санкцій проти бізнесменів Дмитра Фірташа і Павла Фукса. Введення санкцій проти Фукса в РНБО пояснили його причетністю до незаконного отримання ліцензій на видобуток корисних копалин в Україні. Йдеться про ліцензії, які компанія Голден Деррік отримала в 2012—2013 роках. Фукс у відповідь заявив, що до цієї компанії відношення не має.

У січні 2021 року в інтерв'ю Радіо НВ Павло Фукс заявляв, що цікавився можливістю покупки ліцензій на видобуток вуглеводнів у ТОВ Іст Юроуп Петролеум (раніше — Голден Деррік), але відмовився від цієї ідеї. За словами бізнесмена, він має намір подати в суд через рішення РНБО.

Показати ще новини
Радіо НВ
X