Партнерів української мобільної афери арештували в Литві

11 серпня 2016, 09:42
Елігіюса Масюліса, главу литовських лібералів, заарештували за підозрою в лобіюванні інтересів приватної корпорації

Як повідомляють Наші гроші з Денисом Бігусом, у квартирі політика знайшли 106 тисяч євро, з яких 100 тисяч - нібито хабар від керівників концерну MG Baltic.

MG Baltic - литовський концерн, який є співвласником литовської компанії Mediafon. В Україні вона відома, як компанія, що мала б впроваджувати систему mnp (mobile number portability) за контрактом з українською фірмою Діалінк.

Відео дня

Нагадаємо, Діалінк виграла тендер Українського державного центру радіочастот на суму 72 млн грн для швидкого впровадження послуги вже в 2016. Компанія виявилася пов'язаною з керівництвом Державної міграційної служби та розташована в підвалі житлового будинку.

В так званому "офісі" - стіл, стілець и директор. Після розслідування програми Антимонопольний комітет прийняв рішення на користь іншого учасника - компанії Ес Ай центр, яка пропонувала запровадити систему на 30 мільйонів дешевше.

Проте Діалінк ніяк не хотів поступатися ласим шматком і затягував виконання рішення низкою судів. Зрештою, Київський апеляційний господарський суд виніс рішення на користь дешевшого постачальника - Ес Ай Центру.

Показати ще новини
Радіо NV
X