Пандемія коронавірусу призводить до створення тисяч робочих місць, яких раніше не існувало — Bloomberg

19 травня 2020, 16:48

Скасування карантинних заходів призводить до створення компаніями тисяч робочих місць, необхідних для того, щоб захистити своїх співробітників і клієнтів від коронавірусу.

Про це пише Bloomberg.

Йдеться про тих, хто перевіряє температуру тепловими сканерами, проводить знезараження приміщень і займається відстеженням контактів між людьми. Агенство зазначає, що ці нові робочі місця навряд чи істотно компенсують тимчасову втрату понад 36 млн робочих місць в США через карантин. Але, за словами, Джеффрі Бернетта, головного виконавчого директора компанії Labor Finders, робочі місця, яких до пандемії не існувало, з'являються майже в кожній галузі. Він зазначив, що зростає попит на співробітників, які будуть стежити за дотриманням дистанції між будівельниками на будмайданчиках, проводити перевірку відвідувачів будинків престарілих і монтувати перегородки з оргскла в офісах.

Відео дня

Американський інтернет-гігант Amazon, наприклад, планує перевіряти температуру співробітників і відвідувачів своїх офісів після їх відкриття. Також компанія наймає співробітників для власної лабораторії, де будуть проводити тести на Covid-19. В офісах JP Morgan Chase можуть з'явитися люди, які будуть обслуговувати ліфти, щоб усім співробітникам не доводилося постійно натискати на кнопки.

Раніше повідомлялося, що в період карантину близько 36,5 млн американців подали заявки на отримання допомоги з безробіття. Найбільші світові компанії звільняють і відправляють у неоплачувані відпустки тисячі своїх співробітників. Компанія Walt Disney World має намір звільнити 43 тисячі співробітників, Boeing - близько 16 тисяч, British Airways - 12 тисяч, Airbnb - 1900.

Показати ще новини
Радіо НВ
X