Пайєтт назвав дві ключові умови для приходу американських інвесторів в Україну

24 лютого 2016, 11:21
Інвестори із США розраховують на виконання Україною програми співпраці із МВФ і на злагоджену боротьбу всіх гілок влади з тотальною корупцією задля відновлення верховенства права

Про це у середу, 24 лютого, заявив посол США в Україні Джефрі Пайєтт на церемонії підписання угоди про інвестування компанією Cargill $ 100 млн в зерновий термінал в порт Південний, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

За його словами, американські сільгоспкомпанії сподіваються на український уряд у його рішучій боротьбі із корупцією і впровадженні реформ. Від Парламенту вони очікують виконання зобов'язань перед МВФ.

Крім того, для інвесторів напрочуд важливо бачити тісну співпрацю між президентом і урядом.

На думку американського посла, український уряд вже продемонстрував прогрес в напрямку створення чіткої і прозорої регуляторної системи, а також справедливого відшкодування податку на додану вартість (ПДВ).

Джеффрі Пайєтт висловив упевненість, що реформи триватимуть надалі. Особливо він відзначив роботу міністрів інфраструктури, фінансів і агрополітики.

Нагадаємо, американська компанія Cargill підписала угоду з компанією М.В. Карго, що головує в морському торговому порті Південний (Одеська область), на $100 млн.


Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X