Овостар збільшив виручку через падіння гривні

0 коментувати
Овостар відзвітував про проміжні фінансові показники
Фото: ovostar union

Овостар відзвітував про проміжні фінансові показники

Виручка Ovostar Union N.V., в 1 кварталі 2016 року порівняно з аналогічним періодом попереднього року через значну девальвацію національної валюти збільшилася на 4% до $17,8 млн

Про це йдеться у фінансовому звіті компанії.

При цьому експортні продажі за звітний період збільшилися на 46% до 6,3 млн в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, а частка експорту в загальному виторзі склала 36%. Валовий прибуток знизився на 5% до 7,6 млн дол. Показник валової маржі склав 43%.

У порівнянні з аналогічним періодом попереднього року операційний прибуток компанії за 1 квартал 2016 року знизився на 24% до 6,4 млн дол. проти 8,3 млн за аналогічний період минулого року.

EBITDA (аналітичний показник, що дорівнює обсягу прибутку до вирахування витрат за відсотками - прим. редза 1 квартал 2016 року знизилася на 22% і досягла 6.9 млн дол., а маржинальність показника склала 39%. Чистий операційний грошовий потік компанії за звітний період виріс на 16% до 9,7 млн дол. в порівнянні з аналогічним періодом попереднього року.


Овостар – другий за обсягом виробник яєць і яєчних продуктів в Україні. Власниками компанії є Борис Бєліков і Віталій Вересенко. Акції компанії торгуються на Варшавській фондовій біржі (WSE: OVO). Вчора капіталізація склала $149,4 млн.


Україна 2020. Економіка

Не пропустіть! Вже завтра, 18 жовтня, відбудеться лекція НВ «Економіка 2020». Новий курс чи старі реформи? Приватизація чи відкати? Долар по 8 чи 50? Зростання чи дефолт? Спікери: Андрій Коболєв, Віктор Пинзеник, Оксана Маркарова, Ольга Гуцал.

Відвідати лекцію
Ukraine-2020

Читайте термінові новини та найцікавіші історії у Viber та Telegram Нового Времени.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів

Останні новини

ТОП-3 блога

Фото

ВІДЕО

Читайте на НВ style

Економіка ТОП-10

опитування

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер: