ОТП Банк збільшив обсяг фінансування Нібулону до 190 млн грн

11 липня 2016, 16:40
ОТП Банк (Київ) уклав угоду з сільськогосподарським підприємством Нібулон (Миколаїв), одним з найбільших в Україні виробників і експортерів зернових і олійних культур, про збільшення обсягів фінансування з метою поповнення обігових коштів компанії

Йдеться на сайті Інтерфакс-Україна.

Як повідомляє прес-служба банку, кредитна лінія збільшена на 80 млн грн - до 190 млн грн. Термін дії ліміту – три роки.

За словами члена правління ОТП Банку Алли Бініашвілі, в рамках стратегічного партнерства з ТОВ СП Нібулон обсяг фінансування компанії банком разом з компанією ОТП Лізинг (фінансовий лізинг буксира, самохідного плавкрана і сільгосптехніки) досяг 375 млн грн.

Відео дня

ТОВ СП Нібулон створене в 1991 році. Є одним з найбільших операторів на зерновому ринку країни. Має елеваторними потужностями загальною місткістю близько 2 млн тонн, а також власним перевантажувальним терміналом в Миколаєві потужністю 5 млн тонн.

За результатами 2014/2015 маркетингового року (МГ, липень-червень) компанія опрацювала і відвантажила на експорт понад 4,2 млн тонн зернових і олійних культур.

Нагадаємо, раніше Нібулон інвестував 450 млн грн річковий перевантажувальний термінал біля Вознесенського (Миколаївська обл.)

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X