Ощадбанк відновив видачу "теплих кредитів"

14 серпня 2017, 13:42
Державний Ощадбанк відновив видачу кредитів за програмою енергоефективності ("теплі кредити")

Про це повідомляє прес-служба банку.

"Теплі кредити" набули неабиякої популярності протягом 2014-2017 років. Сьогодні завдяки рішенню уряду про виділення компенсацій з бюджетних коштів їх видачу відновлено", - відзначили у банку.

Згідно з умовами програми, банк надає кредити на здійснення енергоефективних заходів як в окремій квартирі, так і в приватному будинку, а також в багатоквартирних будинках.

Відео дня

В рамках програми Ощадний дім держава компенсує позичальникам 20% суми кредиту (до 12 тис. грн) - на придбання негазових котлів і 35% суми кредиту (до 14 тис. грн) на придбання енергозберігаючих матеріалів, обладнання та відповідних додаткових матеріалів до них.

Для субсідіантов компенсація в перших двох випадках становить 35% (максимум 12 тис. грн або 14 тис. грн відповідно).

Також повідомляється, що сума наданих банком протягом 2014-2017 років кредитних коштів за цією програмою перевищила 2,725 млрд грн. Це 162 тис. кредитів на утеплення житла.

64% "теплих кредитів" видано на придбання енергоефективного обладнання для приватних будинків, 36% - на утеплення квартир. Загальна частка Ощадбанку серед учасників енергоефективного кредитування становить 80%.

Раніше повідомлялося, що Кабінет Міністрів України в рамках реалізації програм енергоефективності та використання енергоресурсів прийняв рішення виділити додатково 300 млн грн на фінансування програми надання "теплих кредитів".

Відзначимо, що не тільки червень побив усі рекорди за популярністю "теплих кредитів" серед ОСББ, а й початок липня показав великий попит на Урядову програму.

Показати ще новини
Радіо NV
X