Ощадбанк почав арбітражний процес проти Росії з-за втрачених інвестицій в Криму

19 січня 2016, 12:52
Ощадбанк 18 січня 2016 року подав Повідомлення про арбітражний розгляд проти Російської Федерації для продовження своєї претензії щодо втрачених у Криму інвестицій, повідомляється на сайті українського банку

"Це наступний крок у вирішенні законних претензій Ощадбанку до Росії. Банк діє як інвестор і як юридична особа приватного права з метою економічного захисту та поновлення своїх втрачених в Криму інвестицій", - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Уточнюється, що перший крок у цьому напрямку Ощадбанк зробив у першій половині липня 2015 року, направивши офіційне письмове повідомлення уповноваженим представникам Росії за претензіями, які випливають із незаконного обігу з інвестиціями, які належать Ощадбанку в Криму.

Цим повідомленням Ощадбанк інформував Російську Федерацію про існування спору і наполягає на компенсації Ощадбанку завданої шкоди.

Як повідомили у прес-службі українського банку, Росія не надала жодної відповіді на звернення Ощадбанку щодо врегулювання спору шляхом переговорів. Тому Ощадбанк скористався своїм правом і офіційно почав арбітражний процес проти Російської Федерації.

"Арбітраж відповідно до Угоди є обов'язковим процесом, який надає Ощадбанку можливість подавати позов та реалізовувати свої права незалежно від того, бере в ньому участь Російська Федерація чи ні", - заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Ощадбанк є одним з найбільших українських банків, який за станом на березень 2014 мав найбільшу банківську мережу на півострові Крим.

Нагадаємо, 15 січня Ощадбанк подав позов у Господарський суд міста Києва про незаконне перейменування української "дочки" Сбербанку Росії в Сбербанк.

Показати ще новини
Радіо NV
X