Ощадбанк почав арбітражний процес проти Росії з-за втрачених інвестицій в Криму

19 січня 2016, 12:52
570
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Ощадбанк наполягає на компенсації завданої шкоди

Ощадбанк 18 січня 2016 року подав Повідомлення про арбітражний розгляд проти Російської Федерації для продовження своєї претензії щодо втрачених у Криму інвестицій, повідомляється на сайті українського банку

"Це наступний крок у вирішенні законних претензій Ощадбанку до Росії. Банк діє як інвестор і як юридична особа приватного права з метою економічного захисту та поновлення своїх втрачених в Криму інвестицій", - йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що перший крок у цьому напрямку Ощадбанк зробив у першій половині липня 2015 року, направивши офіційне письмове повідомлення уповноваженим представникам Росії за претензіями, які випливають із незаконного обігу з інвестиціями, які належать Ощадбанку в Криму.

Цим повідомленням Ощадбанк інформував Російську Федерацію про існування спору і наполягає на компенсації Ощадбанку завданої шкоди.

Як повідомили у прес-службі українського банку, Росія не надала жодної відповіді на звернення Ощадбанку щодо врегулювання спору шляхом переговорів. Тому Ощадбанк скористався своїм правом і офіційно почав арбітражний процес проти Російської Федерації.

"Арбітраж відповідно до Угоди є обов'язковим процесом, який надає Ощадбанку можливість подавати позов та реалізовувати свої права незалежно від того, бере в ньому участь Російська Федерація чи ні", - заявив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Ощадбанк є одним з найбільших українських банків, який за станом на березень 2014 мав найбільшу банківську мережу на півострові Крим.

Нагадаємо, 15 січня Ощадбанк подав позов у Господарський суд міста Києва про незаконне перейменування української "дочки" Сбербанку Росії в Сбербанк.

Вибір редакції

Політика

Вчора, 14:24

article_img
Прозорі стіни та молодь. НВ побувало у передвиборчому штабі Зеленського
IT-індустрія

Вчора, 10:00

article_img
Мрія анархіста. Наскільки безпечний Telegram і що з ним можна робити?
Компанії/Ринки

Вчора, 09:22

article_img
Тихі американці. Як найбільш недооцінені топ-менеджери світу забезпечили успіх своїм компаніям

Головне

Країни

Сьогодні, 00:20

article_img
Колумбія оголосила про відкликання дипломатів із Венесуели
Країни

Вчора, 13:51

article_img
Три британські міністри хочуть відкласти Brexit
Компанії/Ринки

Вчора, 09:22

article_img
Тихі американці. Як найбільш недооцінені топ-менеджери світу забезпечили успіх своїм компаніям