Ощадбанк надасть майданчик, що замінить санкційний додаток 1С

23 травня 2017, 12:00
Про це повідомив голова правління Ощадбанку Андрій Пишний під час інтерв’ю НВ Бізнес

Державний Ощадний банк розробляє систему, орієнтовану на обслуговування малого та середнього бізнесу. Система представляє собою просунутий інтернет-банкінг для представників МСБ.

Відео дня

Наразі ця система тестується на трьох обласних управліннях. У загальнонаціональну експлуатацію, за словами Пишного, вона буде запущена вже у найближчі кілька місяців.

«Наша система Корплайт має, у тому числі, модуль забезпечення бухгалтерського обліку. Тобто будучи нашим клієнтом, ви не просто зможете здійснювати перекази, ви можете вести свій управлінський фінансовий, бухгалтерський облік», – повідомив банкір.

Таким чином, система дасть можливість обміну даними з бухгалтерськими системами, а також вести податковий облік. Та вже до кінця 2017 року дасть можливість підприємцям відійти від використання російського програмного забезпечення для бухгалтерів 1С, яке потрапило під санкції РНБО України.

За словами Пишного, всі системи Ощадбанку протягом останніх трьох років свідомо очищувалися від зовнішнього небезпечного впливу, зокрема, російського. «Тому до цього рішення [санкції по відношенню до російських компаній та продуктів] не просто готові, ми вже давно реалізували, цю концепцію», – каже він.

Згідно стратегії розвитку Ощадного банку, фінустанова повинна увійти у топ-3 банків для малого і середнього бізнесу до кінця 2018 року та наростити кредитний портфель до 5 млрд грн.

Наразі у банку обслуговується близько 90 тисяч компаній сегменту МСБ.

У 2017 році Ощадбанк переведе в онлайн 2 млн роздрібних клієнтів.

Про це та більше читайте в інтерв’ю на НВ.Бізнес.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X