ОПЗ відключають від постачання газу

18 липня 2016, 23:01
Укртрансгаз почав процедуру відключення Одеського припортового заводу від постачання газу

"Оператор вітчизняної газотранспортної системи розпочав процедуру відключення АТ Одеський припортовий завод від газопостачання" - йдеться у повідомленні прес-служби Укртрансгазу.

Відео дня

Зазначається, що процедура відключення розпочалася через "порушення контрагентом умов договору на транспортування природного газу, в частині оплати авансу за послуги з транспортування природного газу за липень 2016 року (передоплата відсутня), а також перевищенням номінованого відбору газу в поточному місяці цього ж року".

В свою чергу, керівник відділу зв'язків з громадськістю Укртрансгазу Максим Білявський заявив, що про відключення газу ОПЗ попередили ще 13 липня, передає 112 Україна.

"Перед процедурою відключення з 13 липня Укртрансгаз, структурні підрозділи нашої компанії, звернулися з відповідним зверненням до Одеської обласної держадміністрації, в Одесагаз, безпосередньо до самого заводу, з попередженням, що у відповідності з чинним законодавством оператор вітчизняної газотранспортної системи, якщо контрагентом не будуть вирішені боргові зобов'язання через певний період часу, Укртрансгаз буде змушений почати процедуру відключення", - розповів він.

Поки не відомо, скільки буде тривати процедура відключення, проте "це не буде за одну годину".

Раніше повідомлялося, що конкурс з продажу Одеського припортового заводу не відбувся через відсутність заявок.

Показати ще новини
Радіо NV
X