ОПЗ у першому півріччі зазнав збитків на понад чверть мільярда гривень

25 липня 2016, 13:02
Український гігант хімічної промисловості, Одеський припортовий завод, який ніяк не піде з молотка,  у січні-червні поточного року отримав чистий збиток у 243,9 мільйона гривень

Як повідомляє УНІАН, для порівняння - аналогічний період 2015 року компанія закінчила з чистим прибутком у 152 мільйони гривень.

При цьому спостерігається зниження чистого доходу заводу від реалізації продукції в першому півріччі 2016 року знизився на 45,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 3,172 мільярда гривень з 5,801 мільярда гривень.

Відео дня

Валовий прибуток підприємства за звітний період склала 194,9 мільйона гривень, що в 5,4 рази менше аналогічного показника в першому півріччі 2015 року.

Нагадаємо, 14 липня керівник САП Назар Холодницький розповів про затримання двох керівників Одеського припортового заводу з підозрою у вчиненні розтрати грошових коштів ОПЗ. У цій справі разом з головою наглядової ради ОПЗ Сергієм Переломою затримали першого заступника голови правління, першого заступника директора ОПЗ Миколи Щурикова.

Щуриков та Перелома організували схеми закупівлі газу за завищеними цінами.

Пізніше глава Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив, що затримані Щуриков та Перелом призначені колишнім прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком.

Показати ще новини
Радіо NV
X